O společnosti

DAREK Vikýřovice

Společnost stavebniny DAREK – Daniel Přikryl s.r.o. vstoupila na český obchodní a stavební trh počátkem roku  1996. Během své existence si vybudovala pevné pozice mezi obchodními společnostmi v olomouckém regionu. V současné době rozšiřujeme svoji obchodní činnost do celé České republiky. Obchodní aktivity této společnosti se však již datují od roku 1992.

Obchodní společnost DAREK – Daniel Přikryl s.r.o. se zaměřuje na komplexní prodej veškerého stavebního materiálu. V roce 2008 se přestěhovala do nového moderního areálu o rozloze 10.000m² na ulici Průmyslová 657 ve Vikýřovicích, kde jsou  pro zákazníky mimo jiné připraveny stálé expozice prodávaného stavebního materiálu, samoobslužná prodejna o rozloze 300m² , míchací centrum exteriérových  a interiérových  barev, zásoby stavebního materiálu ihned k odběru.

Společnost DAREK – Daniel Přikryl s.r.o. nadále rozšiřuje své provozní vybavení a přizpůsobuje se tak novým trendům v oboru. Samozřejmostí pro zákazníky jsou profesionální služby všech zaměstnanců společnosti. Zákazníkům nabízíme mimo jiné dopravu objednaného materiálu až na místo určení, platby  platební kartou a odborné poradentsví zdarma.

Nově jsme na začátku roku 2013 také zrekonstruovali a rozšířili svoji provozovnu v Hanušovicích.

Společnost DAREK – Daniel Přikryl s.r.o. se stala v roce 2009 odborným dodavatelem v programu Zelená úsporám. Zákazníkům nabízí v rámci uvedeného dotačního programu dodávku kompletního stavebního materiálu na zateplení budov, včetně dodávky prací. Nadále budeme aktivně zapojení i v  novém dotačním programu Nová zelená úsporám.

V rámci své developerské činnosti nabízíme aktuálně  k prodeji pozemky, včetně vybudovaných  inženýrských sítí v obci a katastrálním území Vikýřovice, v lokalitě U Splavu. Pozemky jsou určeny pro výstavbu  rodinných domů.

Nadále chceme našim zákazníkům poskytovat kvalitní služby, rozvíjet se současně s nimi a udržet špičkovou kvalitu našich služeb tak, aby naše motto " vždy a vše " zůstalo pro všechny samozřejmostí i v budoucnu.

 

stavebniny Šumperk - stavebniny DAREK

RYCHLÝ KONTAKT

Prodejna Vikýřovice:
Průmyslová 657
Vikýřovice 788 13

+420 583 224 373
+420 583 215 201

Otevírací doba >>

Prodejna Hanušovice:
Údolní 324
Hanušovice 788 33

+420 583 231 361

Otevírací doba >>

info@stavebninydarek.eu

VIDEO SPOT

YouTube