Kamenný koberec

Kamenný koberec

Kamenný koberec je finální povrch , skládající se z různých velikostí a barevných frakcí přírodních oblázků, mramorů a dalšího kameniva , spojeného speciální pryskyřicí.
Tento povrch je možno aplikovat jak na venkovní plochy, tak na vnitřní podlahy. Velmi vhodné je tento povrch na obnovu starších povrchů – například staré betony, zámková dlažba a podobné, kdy bez nutnosti odstraňovat staré dlažby a betony, dostáváme nový, dekorativní a praktický povrch.
Nádherné povrchy můžeme vytvořit i na venkovních terasách, schodech nebo v okolí bazénů. V neposlední řadě je možné pokládat i luxusní podlahy v kuchyních, na chodbách nebo halách. Kamenný koberec můžeme pokládat na vodorovné a za pomoci bednění i na svislé povrchy.


Výhody kamenného koberce:
* Velmi odolný a trvanlivý
* Pokládka beze spár
* Vodopropustný - nevytváří se louže
* Protiskluzový - neklouže ani v zimě
* Nenáročná údržba
* Zajímavá realizační cena

Důležitá upozornění:
Před aplikací musí být povrch soudržný, čistý , suchý a zbavený případné mastnoty. Pokud koberec nanášíme na nový beton, tento musí být řádně vyzrálý – minimální 28 dní. Pokládku provádějte při teplotě nad 10 stupňů C. Při pokládce nesmí pršet ! Doba zpracovatelnosti směsi je cca 40 minut a při vyšší okolní teplotě se zkracuje. Po  1 hodině nelze již do položeného koberce zasahovat, když se může zdát, že s hmotou je stále možné pracovat.  Koberec je pochůzný cca po 24-48 hodinách a plně zatížitelný po 7-14 dnech v odvislosti na okolní teplotě.

Cenu Vám rádi sdělíme na prodejně ve Vikýřovicích.

RYCHLÝ KONTAKT

Prodejna Vikýřovice:
Průmyslová 657
Vikýřovice 788 13

+420 583 224 373
+420 583 215 201

Otevírací doba >>

Prodejna Hanušovice:
Údolní 324
Hanušovice 788 33

+420 583 231 361

Otevírací doba >>

info@stavebninydarek.eu

VIDEO SPOT

YouTube

NOVINKY